Úvod Mapa webu Kontakty EN

Jan Ringoš, Tringi.TRIMCORE.cz

Programy a nástroje  » 

Doplňky a rozšíření

Rsrc Generator

Pomocný nástroj generující metainformace pro Win32 EXE. Na základě popisného souboru a parametrů příkazové řádky (při volání z IDE) vygeneruje VERSIONINFO a XML manifest, a volitelně inkrementuje číslo buildu.

Taskbar Sound Badges

Malý prográmek, který monitoruje které aplikace zrovna přehrávají zvuk, a označuje je na Taskbaru ikonkou.

Notepad Position Saver

Drobný program, který rozšiřuje standardní Poznámkový blok o funkci zapamatování pozice jednotlivých souborů na obrazovce, a zablokuje možnost otevřít stejný soubor, je-li již otevřen.

NFS Keep-Alive

Triviální utilitka, která sedí na pozadí a periodicky osahává síťová umístění z uživatelsky nastaveného seznamu. Užitečná pokud nechcete čekat dlouhé vteřiny se zamrzlým průzkumníkem (nebo jiným programem) než se spojení se síťovou složkou rozhoupe.

Keyboard Locks Indicator

Zobrazuje indikátory stavů zámků klávesnice NumLock, CapsLock a ScrollLock v oznamovací oblasti hlavního panelu (tray). Hodí se především pro notebooky bez fyzických indikačních LED.

Full Throttle Override

Nenáročný nástroj, který automaticky zvýší výkon CPU (přepnutím na schéma Vysoký výkon, nebo jen zvednutím frekvence) po dobu běhu některého z uživatelem zadaných programů. Ruční aktivace je také k dispozici. Okamžitá aktivita jednotlivých jader procesorů je zobrazována přizpůsobitelnou ikonou v oznamovací oblasti (tray).

Windows 7 Taskbar Separator

Triviální prográmek, zcela bez jakékoliv funkce a navíc s prázdnou průhlednou ikonou. Jeho účelem je být připnut jako poslední ikona na hlavním panelu operačního systému Windows 7 a tak oddělit ikony připnutých programů od těch nepřipnutých, které se zobrazují dynamicky vždy nejvíce vpravo.

Liquid Click Delight

Jednoduchý doplněk, grafický proof-of-concept, který simuluje efekty doteků prstů na LCD displeje. Určeno spíš k dočasnému ozvláštění práce s počítačem než pro dlouhodobé používání.

Trayler XP

Jednoduchá grafická utilita, která monitoruje vytížení procesoru, paměti, zámků klávesnice a času a zobrazuje jej lehce netradičním způsobem.

portfolio, knihovna programů, nástrojů a zajímavého software