Úvod Mapa webu Kontakty EN

Jan Ringoš, Tringi.TRIMCORE.cz

Programy a nástroje  » 

Programy

Supervisor

MX-3 Supervisor je nástroj, který umožňuje okamžitě pozastavit nebo ukončit problematické procesy, aplikace nebo hry. Byl navržen pro použití v krajních situacích, kdy problémový proces vytěžuje systém natolik, že se nedaří otevřít ani Správce úloh systému Windows. Je určen nejen pro profesionály ale i pro zkušené uživatele, kteří nechtějí takové problémy řešit restartem počítače a přijít tak o práci otevřenou v jiných programech, ne-li riskovat poškození souborového systému.

Sledování dynamických souborů

Nenáročný a na ovládání jednoduchý prográmek, vzhledem ne nepodobný Poznámkovému bloku, určený k zobrazování souborů, které jsou na konci průběžně doplňovány, tzv. logů. Program inspirovaný linuxovými nástroji je určen nejen vývojářům, ale také dispečerům a implementátorům a vůbec všem, kteří potřebují mít přehled o posledním stavu procesů či systémů, které zapisují svůj stav do souborů logu. Familiérně LogViewer.

B-Cup XP

Jednoduché, rychlé a kompaktní řešení automatického zálohování. Jakmile je program konfigurován, na zvolené události nebo v určitých časových intervalech zálohuje vaše soubory. Produkt je určen jak začátečníkům tak zkušeným uživatelům.

portfolio, knihovna programů, nástrojů a zajímavého software